ПланУМ

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Планум предизвик | Бр. на страни: 238 | Димензии: / | Корица: мека

Инспирацијата за твојот личен развој во твои раце ПланУМ е креативен и интерактивен планер кој го стимулира вашиот континуиран личен развој. ПланУм е револуционарна платформа базирана врз техники од коучинг методологијата со фокус кон решенија, која ќе ви помогне да ги кристализирате посакуваните цели и да дефинирате детална мапа и план за нивна реализација. Ќе биде ваш верен асистент во динамичното секојдневје помагајќи ви да стигнете од точка А до точка Б. Во ова ново издание збогатено со инспиративни приказни и мудри мисли од светот, ПланУМ ќе го рзбуди вашиот креативен УМ, ќе ги канализира вашите идеи и ќе ве охрабри да сонувате, непрастајно да работите на себе и да остварувате. Приказната за личниот успех никогаш не била повозбудлива!

Цена: 499 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product ПланУМ

Категорија:
ИСБН: 978-608-4569-76-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ПланУМ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in