ПЛАНУМ КРЕАТИВНОСТ

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: ПЛАНУМ КРЕАТИВНОСТ | Бр. на страни: 176 | Димензии: 17/10 | Корица: /

Јас сум импулс. Јас сум ритам. Јас сум музика која покренува и одѕвонува кога сè околу е тивко. Јас сум движење кое нема правец. Јас сум пат по кој ретко се оди. Јас сум предизвик. Бескрајна игра водена од емоции. Сон и јаве. Страст и оган. Визијата зад големата слика. Креативната сила која создава сè и се пресоздава себеси, одново. Зашто јас сум слобода. Јас сум десната половина.

Цена: 360 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product ПЛАНУМ КРЕАТИВНОСТ

Категории: ,
ИСБН: 978-608-489-2090

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ПЛАНУМ КРЕАТИВНОСТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in