ПЛАНУМ ПРО

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: ПЛАНУМ ПРО | Бр. на страни: 260 | Димензии: 21 | Корица: тврда

ПланУМ Про – ексклузивен планер за професионален развој во 12 месеци

ПланУМ Про е моќен интерактивен планер за унапредување на личните потенцијали. Низ уникатен и структуиран процес помага во кристализирање на посакуваните цели и во дефинирање на детална мапа за нивна реализација. Дејствува како личен тренер кој го стимулира вашиот континуиран професионален развој. Поттикнува систематизираност и организација, иницира одговорност и акција и ја зголемува продуктивностa.

ПланУМ Про е индивидуално решение за сите кои имаат амбиција да ги претворат своите соништа во лесно остварливи цели. Содржи месечни и неделни прегледи, зона за состаноци, матрица на приоритети, 180 совети за продуктивност и 60 мисли кои ќе ве мотивираат секојдневно да го постигнете својот максимум!

Наменет е за:

– ентузијастични претприемачи кои се докажуваат на пазарот
– амбициозни корпоративци кои сигурно се искачуваат во кариерата
– храбри иноватори со големи идеи на кои им е потребна структура за реализација
– професионалци со потреба од зголемена продуктивност.

Цена: 600 ден 499 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product ПЛАНУМ ПРО

Категорија:
ИСБН: 978-608-4569-67-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ПЛАНУМ ПРО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in