ПЛАНУМ ПРОДУКТИВНОСТ

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: ПЛАНУМ ПРОДУКТИВНОСТ | Бр. на страни: 176 | Димензии: 17/10 | Корица: /

Јас сум ред. Јас сум рацио и логика. Јас сум план, организација и егзекуција. Јас сум детали, бројки и проценти. Јас сум статистиката зад големата слика. Моторот кој движи и ретко кога запира. Јас сум сивата материја, свеста и разумот. Јас ја имам контролата, зашто продуктивноста е моја игра и ја играм според правила кои јас ги создавам. Jас сум левата половина.

Цена: 360 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product ПЛАНУМ ПРОДУКТИВНОСТ

Категории: ,
ИСБН: 978-608-489-2076

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ПЛАНУМ ПРОДУКТИВНОСТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in