Пливање : техника, тренирање, стратегии за натпреварување : спортски водичи кровуд

Автор: Алан Лин
Издавач: Магор | Јазик: македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Swimming: Technique, Training, Competition (Crowood Sports Guides) | Бр. на страни: 128 | Димензии: 25 цм | Корица: мека

/

Цена: 600 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Пливање : техника, тренирање, стратегии за натпреварување : спортски водичи кровуд

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-498-4

Questions and Answers

You are not logged in