По 3000-тата

Оригинален наслов: По 3000-тата | Бр. на страни: 177 | Димензии: 21см | Корица: /

Тиорм беше најнов модел на вештачка интелигенциј но кој доживеа интересна речиси човечка судбина.Еве ја присаската за една совршена подготвена машина која поради погрешната употреба доживеа неславна судбина.

Цена: 450 ден 300 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product По 3000-тата

Категорија:
ИСБН: 9786086505165

Меѓународен центар за славјанска просвета

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “По 3000-тата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in