Подарокот

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: The gift | Бр. на страни: 334 | Димензии: 21 | Корица: мека

„Подарокот“ е напнат психолошки трилер со неочекуван пресврт од перото на Луиз Џенсен, авторката на големиот светски бестселер „Сестрата“. Џена добива уште една шанса за живот, примајќи срце од друг, девојка по име Кали. Вечно благодарна на Кали и на нејзиното семејство, Џена се зближува со нив. Наскоро открива дека совршеното семејство на Кали крие мрачни тајни... Родителите на Кали се во жалост, но Џена знае дека не ѝ кажуваат сѐ. Каде е Софи – сестрата на Кали? Ја уверуваат дека е во странство уште од смртта на сестра ѝ, но нешто не е во ред со нејзиното отсуство. Кога Џена ќе го запознае Нејтан, момчето на Кали, доаѓа до неверојатно откритие. Џена не верува дека смртта на Кали е несреќен случај. Но, како умрела? Решава да ја дознае вистината, но тоа може да ја чини сѐ: нејзините најблиски, здравиот разум, па дури и животот...

Цена: 450 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Подарокот

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-259-485-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Подарокот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in