Подземната Република

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Подземната Република | Бр. на страни: 510 | Димензии: 16см х 23см | Корица: /

Историска книга која го опишува животниот пат на Даме Груев.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 690 ден

32 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Подземната Република

Категорија:
ИСБН: 608-204-042-2

2 оценки за Подземната Република

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in