Поезија за поезијата

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Поезија за поезијата | Бр. на страни: 99 | Димензии: 20 | Корица: /

/

Цена: 240 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Поезија за поезијата

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0237-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Поезија за поезијата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in