Politički sistem – teorije i principi

Автор: Milan Matić
Издавач: Čigoja štampa | Јазик: Srpski | Година: 2007
Оригинален наслов: Politički sistem - teorije i principi | Бр. на страни: 375 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 630 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Politički sistem – teorije i principi

Категорија:
ИСБН: 978-86-7558-460-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Politički sistem – teorije i principi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in