Полноќна роза

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: The midnight rose | Бр. на страни: 0 | Димензии: / | Корица: мека

Дали некогаш сте биле подготвени да ја жртвувате сопствената среќа за доброто на другите?
“ Полноќна роза “, книга која ќе Ви помогне да откриете колкава храброст постои во секој човек. Откријте ја ЗАШТИТНИЧКАТА МОЌ на Анахита!
Со секоја нова прочитана страница се открива нов свет на љубовта...инспиративна приказна на два континента во свет со две лица и неколку култури.... мистерија,романса,неизвесност...спој на неколку генерации...различни карактери...испреплетени емоции...
Рангирано 5.00 од 5 според 11 рејтинзите на корисниците
(11 оценки на корисници)

Цена: 650 ден 550 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Полноќна роза

Категорија:
ИСБН: 0000000пп

11 оценки за Полноќна роза

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Prekrasno!Ja preporachuvam osobeno na zenskata populacija!

 7. Rated 5 out of 5

  Надица Ужевска (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Vesna Pesheva Jankovski (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Magdalena Mileska (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Јелеонора Маринковиќ (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in