Понуда што не можеш да ја одбиеш

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: An offer you can't refuse | Бр. на страни: 442 | Димензии: 20 | Корица: мека

Како една седумнаесетгодишна девојка ќе се справи со понуда која ѝ е дадена од мајката на нејзиното момче, со единствен услов да раскине со него?

Цена: 420 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Понуда што не можеш да ја одбиеш

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-952-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Понуда што не можеш да ја одбиеш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in