Портите на Еванџелина

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Gates of Evangeline | Бр. на страни: 484 | Димензии: 20 см | Корица: /

Кога њујоршката новинарка Чарли Кејтс ќе почне да сонува живописни соништа за деца ѝ се чини дека го губи разумот. Кога во сонот ѝ се појавува машко дете кое бара помош, Чарли ќе се заплетка во мистериозен случај на исчезнување на дете што никогаш не бил решен.

Цена: 650 ден 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Портите на Еванџелина

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0594-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Портите на Еванџелина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in