Последната искра

Original title: The last ember | Num. of pages: 551 | Dimensions: 20 cm | Cover: /

Џонатан Маркус е успешен адвокат во фирмата Далинг и Пирс со седиште на Менхетан, страстен познавач на класичните науки чијашто прва љубов му се антиквитетите и мистериите поврзани за нив.  Добитник е на Римската награда за класични науки бранејќи ја тезата за Јосиф Флавиј на Американската академија во Рим. Тој ненадејно добива мистериозно писмо со многу малку детали и авионска карта за Рим, Италија...
Rated 5 out of 5 based on 4 customer ratings
(1 customer review)

Price: 518 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Матица

Report an abuse for product Последната искра

Category:
SKU: 978-608-10-0142-6

1 review for Последната искра

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (verified owner)

    За сите сто сакаат трилер и авантура…ќе уживате!!!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in