Последниот бакнеж

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Last kiss | Бр. на страни: 400 | Димензии: 21 | Корица: мека

Емили Вејборн реши. Вистина е дека не може да му верува на убавиот и опасен Рив Салис, но тој е единствениот што ѝ овозможува тоа што ѝ е потребно. Со Рив, таа конечно може да биде тоа што е. Препуштањето на тој човек е единственото место што ја држи закотвена додека целиот живот ѝ се распаѓа. Но, сопственикот на хотели е мајстор за чување тајни. Иако таа ја продолжува потрагата по одговори, уште некој дава се од себе за да не ги дознае. Времето истекува и Емили се сомнева во се што мислела дека знае за пријателството и љубовта. Сега е пред тежок избор: дали ќе го зачува срцето ... или животот. „Длабоко, восхитувачко, полно со невини лаги, мрачни вистини, заводливи пресврти. - Исто како и љубовта што го одзема здивот.“

Цена: 550 ден 500 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Последниот бакнеж

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0731-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Последниот бакнеж”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in