Последниот истрел

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Parting shot | Бр. на страни: 509 | Димензии: / | Корица: мека

Од трилер мајсторот Лингвуд Баркли!

Цена: 635 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Последниот истрел

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0634-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Последниот истрел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in