Последниот пат кога го видов Париз

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 378 | Димензии: 18 | Корица: мека

...Тоа беше збогување со Париз...Нејзината љубовна афера со градот никогаш нема да биде иста..."
Париз, најромантичниот град на земјата, е место на вторите медени месеци и новооткриените страсти. Тој не мами на забава од вкусови, звуци, места и мириси. За Лара Луис тоа е местото каде што таа и нејзиниот сопруг ја открија својата љубов. Сега тоа е местото каде што четириесетгодишната Лара верува дека може да го спаси својот брак.
 
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 299 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Последниот пат кога го видов Париз

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-881-7

1 оценка за Последниот пат кога го видов Париз

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in