Последниот сон

Издавач: норша | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Výber básní | Бр. на страни: 111 | Димензии: 21 цм | Корица: /

Избор песни од целокупниот опус на познатиот словачки поет Ерик Ондрејичка, што првпат се претставува со своја збирка на македонската публика

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Норша Дооел

Report an abuse for product Последниот сон

Категории: , ,
ИСБН: 9786084901075

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Последниот сон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in