Посмртните ритуали и есхатолошките претстави кај Старите Грци и во македонската народна традиција

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Посмртните ритуали и есхатолошките претстави кај Старите Грци и во македонската народна традиција | Бр. на страни: 136 | Димензии: 21 см | Корица: /

/

Цена: 350 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Посмртните ритуали и есхатолошките претстави кај Старите Грци и во македонската народна традиција

Категорија:
ИСБН: 978-9989-2758-2-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Посмртните ритуали и есхатолошките претстави кај Старите Грци и во македонската народна традиција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in