Потомци на боговите

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 2006
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 440 | Димензии: 150mm x 230mm | Корица: /

„Потомците на боговите“ е прв дел од монументалната серија „Расата на филозофите“ во пет книги. Во ова дело се изложени почетоците на античката, а воедно и западната Филозофија и религија.

Цена: 600 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Потомци на боговите

Категорија:
ИСБН: 9989-171-28-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Потомци на боговите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in