Повторно се сретнавме

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Повторно се сретнавме | Бр. на страни: 308 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Љубовта на Ивана и Ведран започна како во бајките… Колнењето на двајцата на вечна љу – бов беше само желба. Ведран не издржа… Животот на Ивана стана пекол: изневерени чувства, развод, солзи, копнеж… Секој од нив тргна по свој пат за на крај сè да заврши вака: – Може ли сега пред сите да те поканам на еден валцер? – ја праша Ведран. – Првпат валцерот го танцувавме на нашата веридба и сега кога ПОВТОРНО СЕ СРЕТНАВМЕ да го танцуваме на веридбата на нашите деца. – Со задоволство – му возврати Ивана и стана.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Повторно се сретнавме

Категорија:
ИСБН: 978-608-262-073-2

Questions and Answers

You are not logged in