Праисториски животни

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Праисториски животни | Бр. на страни: 95 | Димензии: 220x290 | Корица: /

Повеќе од четири милијарди години го делат појавувањето на првите живи суштества на Земјата од појавата на човекот: Низ странициве кои изобилуваат со големи колор фотографии се одвива една извонредна авантура, која ни ги разјаснува големите тајни на еволуцијата.

Цена: 441 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Праисториски животни

Категорија:
ИСБН: 978KK00001

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Праисториски животни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in