Preduzetništvo i menadžment

Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 350 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1553 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Preduzetništvo i menadžment

Категорија:
ИСБН: 978-86-17-19235-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Preduzetništvo i menadžment”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in