Прегрни ме цврсто

Автор: Лоф Ју
Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Abrázame fuerte | Бр. на страни: 416 | Димензии: 21 | Корица: /

Четири другарки, тинејџерки, кои мислат дека се толку блиски што никогаш нема да се скараат за ништо. Сè до мигот кога еден коментар на Месинџер, куче што се вика Атреј, еден графит, објава на блог и песна засекогаш не ги променат нивните животи. Заедно ќе ја откријат љубовта и колку е лесно да израдуваш некого со едноставна и силна прегратка. „Прегрни ме цврсто“ е роман наменет за публиката на возраст од 14 до 18 години. Книгата е објавена со поддршка на програмата „Креативна Европа“ на Европската Унија.

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Прегрни ме цврсто

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-4865-21-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Прегрни ме цврсто”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in