Претседател Иван Гашпаровиќ

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Претседател Иван Гашпаровиќ | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Книгата претставува збир на неколку интервјуа кои актуелниот претседател na Република Словачка, Иван Гашпарович ги има дадено по разни пригоди во периодот од 1992 до 1998 година, кога ја извршувал функцијата претседател на Словачкото народно собрание.

Цена: 50 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Претседател Иван Гашпаровиќ

Категорија:
ИСБН: 989PD2349100499

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Претседател Иван Гашпаровиќ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in