Претседателот исчезна

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: The president is missing | Бр. на страни: 488 | Димензии: 20 | Корица: мека

Политички трилер каков што може да напише само претседател на САД. Претседателот исчезна. Цел свет е во шок. Причината за неговото исчезнување е многу пострашна отколку што можете да замислите. Благодарение на зачудувачките детали кои можат да му бидат познати само на претседател на САД и неизвесноста каква што може да создаде само писател како Џејмс Патерсон, пред нас е најавтентичниот и највозбудливиот политички трилер на декадата.

Цена: 420 ден

6 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Претседателот исчезна

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-259-480-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Претседателот исчезна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in