Прибежиште

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Safe haven | Бр. на страни: 352 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Кога мистериозната млада жена по име Кејти се појавува во малото градче Саутпорт во Северна Каролина, нејзиното доаѓање покренува прашања во врска со нејзиното минато. Кејти, иако избегнува формирање лични врски, серија настани ја поврзуваат со Алекс, љубезен вдовец, татко на две малолетни деца и сопственик на продавница и со нејзиниот сосед Џо – човек без влакна на јазикот. И покрај резервираноста, Кејти полека почнува да го спушта гардот и се поврзува со Алекс и неговото семејство.Но, дури и кога почнува да се вљубува, таа се бори со мрачната тајна која се` уште ја прогонува и плаши. . . минатото што ја прогонува низ целата држава доведувајќи ја до нејзиното ново засолшните – оазата Саутпорт. Таа мора да избере помеѓу животот на привидна безбедност и оној кој е исполнет со ризици. Кејти сепак сфаќа дека и во најмрачниот час, љубовта е единствено вистинско прибежиште.
Рангирано 4.8571428571429 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(7 оценки на корисници)

Цена: 390 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Прибежиште

Категорија:
ИСБН: 9789989009006

7 оценки за Прибежиште

 1. Rated 4 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Едноставно Прекрасна книга

 4. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Nikolas Sparks sozdava slatka i vozbudliva romansa koja kulminira so napnati triler elementi. Interesna do samiot kraj!!!

 6. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in