Пријатели до гроб

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Mordsfreunde | Бр. на страни: 361 | Димензии: 21 см | Корица: /

Секое човечко битие е како месечина. Ноле Нојхаус напиша уште еден врвен криминалистички роман со висока напнатост. Притоа успева да ја задржи мрачната тајна до последната страница.

Цена: 550 ден 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Пријатели до гроб

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0591-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пријатели до гроб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in