Пријателите Бон и Бона

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 183 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

Оливера Николова во Пријателите Бон и Бона не создала авторска имитација на детска игра, туку им пружила на читателите жива, убедлива врска меѓу возрасниот и детето (возрасната Јана го содржи некогашното дете Јана, а во нејзиното дете, пак, се содржи идниот возрасен).

Цена: 100 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Пријателите Бон и Бона

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-283-Х

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пријателите Бон и Бона”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in