Primena digitalizacije u kulturi i nauci

Автор: /
Издавач: Srpska akademija nauka i umetnosti | Јазик: Srpski | Година: 2019
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 256 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1210 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Primena digitalizacije u kulturi i nauci

Категорија:
ИСБН: 978-86-7025-836-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Primena digitalizacije u kulturi i nauci”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in