• Не можете да додадете "Pata e Artë" во кошничката затоа што производот го немаме на залиха.

Princi bretk

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Princi bretk | Бр. на страни: 16 | Димензии: 120x165 | Корица: /

Përmbledhje prej 33 tregimesh të përshtatura për moshën më të re. Përveç se në përmbajtje, edhe në madhësi janë të bëra në mënyrë që mund t’i mbajnë duart e vogla të fëmijëve.Këtë botim mund ta gjeni në gjuhën maqedonase dhe në gjuhën shqipe.

Цена: 35 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Princi bretk

Категорија:
ИСБН: 978KK00098

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Princi bretk”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in