Princi i vogël

Publisher: Либи | Language: Shqip | Year: 2020
Original title: Le petit prince | Num. of pages: 104 | Dimensions: 20 см | Cover: мека

Princi i vogël" është libër për fëmijë dhe të rritur...
I shkruar në formë të një fabule, ai tregon historinë e një djali të vogël që vjen nga një planet shumë i largët dhe shumë i vogël dhe kërkimin e tij për miqësi dhe dashuri.
Ky është libër për botën dhe njeriun, për të rriturit dhe fëmijët, për jetën dhe vlerat e vërteta: miqësinë, dashurinë, përkushtimin dhe sakrificën, për lindjen dhe vdekjen, për yjet dhe hapësirën e pafund.

Price: 200 ден

20 in stock

Compare
Sold By Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Princi i vogël

Categories: , , ,
SKU: 978-608-267-159-8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Princi i vogël”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in