Принцезата на малиот принц

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 234 | Димензии: 21 | Корица: /

Ова е бајка за деца кои ја поминале осумнаесетата година од животот. Сите останати нека размислат трипати пред да ја прочитаат, зашто може да нанесе непоправлива штета на нивната малограѓанска психа и нивниот страв од соочување со себеси.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 350 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Принцезата на малиот принц

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-673-8

1 оценка за Принцезата на малиот принц

  1. Rated 5 out of 5

    Иво Митрушев (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in