Принцезата Тијара-книга со активности и лепенки

Автор: /
Издавач: Алби | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Принцезата Тијара-книга со активности и лепенки | Бр. на страни: 24 | Димензии: 215х280мм | Корица: мека

Извонредна книга со активности со одново употребливи лепенки во којашто секоја решена задача ве води во наредниот настан во приказната. На крајот на книгата се наоѓаат модели за дијадеми, белезиции и многу други нешта!

Цена: 149 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Алби

Report an abuse for product Принцезата Тијара-книга со активности и лепенки

Категорија:
ИСБН: 978-608-241-040-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Принцезата Тијара-книга со активности и лепенки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in