Принципи на неврологијата на Адамс и Виктор

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Adam's and Victor's principles of neurology | Бр. на страни: 1381 | Димензии: 28 цм | Корица: /

/

Цена: 3000 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Принципи на неврологијата на Адамс и Виктор

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-254-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Принципи на неврологијата на Адамс и Виктор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in