Прирачник на изместениот

Издавач: Лакрима Литералис | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 190 | Димензии: 21 | Корица: /

„Се колнам дека ова е најдобрата книга која сум ја прочитал последниве десет години“
Чак Паланик (Авторот на Fight Club и Choke)

„Занeсна и многу оригинална... Оваа книга заслужува масовен прием“
Ирвин Велш (Авторот на Trainspotting)

Цена: 400 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Лакрима Литералис

Report an abuse for product Прирачник на изместениот

Категорија:
ИСБН: 978-608-4766-10-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Прирачник на изместениот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in