Прирачник за собни цвеќиња

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Прирачник за собни цвеќиња | Бр. на страни: 47 | Димензии: 230x270 | Корица: /

Книга со стручни и практични совети од вистински стручњаци, Ќе научите како се сади, храни, полева, сече, чисти, размножува, лекува и конечно како да се одржат здрави поголемиот дел од видовите собни цвеќиња. Исто така ќе добиете и одговори на многу ваши прашања околу негата на овие растенија.

Цена: 179 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Прирачник за собни цвеќиња

Категорија:
ИСБН: 978KK00187

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Прирачник за собни цвеќиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in