Прирачник за воинот на светлината

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2001
Оригинален наслов: Manual do guerreiro da luz | Бр. на страни: 155 | Димензии: 14x18 | Корица: мека

Прирачник за воин на светлината претставува збирка на текстови-поуки во кои е одразена филозофијата на животот. Всушност, тука се содржани неизменетите колумни што Пауло Коелјо ги објавувал во весникот Фоалја де Сан Паоло и во разни други бразилски и странски дневни весници од 1993 до 1996 година.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 280 ден

1095 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Прирачник за воинот на светлината

Категорија:
ИСБН: 9989-918-38-4

1 оценка за Прирачник за воинот на светлината

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in