Привиденија

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Привиденија | Бр. на страни: 100 | Димензии: 210x190 | Корица: мека

Секој човек е градител, носител и уривачна својата среќа,на своите радости и задоволства,на своите тегоби и страдања,на својата судбина.Не очекувјате некој другдека ќе ја гради вашата судбина.Радосните и трагични миговинадвор од нас не постојат.Самите ги чувствуваме во својата душа.

Цена: 200 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Привиденија

Категорија:
ИСБН: 9989-682-14-4

Questions and Answers

You are not logged in