Probabilistički modeli bežičnih kanala

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 89 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 664 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Probabilistički modeli bežičnih kanala

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0219-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Probabilistički modeli bežičnih kanala”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in