Projektovanje analognih i digitalnih filtara korišćenjem sistema računarske algebre

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 188 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 551 ден

Спореди

Report an abuse for product Projektovanje analognih i digitalnih filtara korišćenjem sistema računarske algebre

Категорија:
ИСБН: 978-86-7466-406-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Projektovanje analognih i digitalnih filtara korišćenjem sistema računarske algebre”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *