Прво ти, потоа јас!

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Прво ти, потоа јас! | Бр. на страни: 77 | Димензии: 21,3 х 23,6 | Корица: /

Книга за сите ученици во основното училиште,се зборува за учтиво однесување кон другите. Книгата дава многу информации за правилата со кои се среќаваат,во неа има различни задачи и вежби, многу предлози, мали детали и интересни работи што треба да правиш.

Цена: 690 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Прво ти, потоа јас!

Категорија:
ИСБН: 9786084500001

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Прво ти, потоа јас!”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in