Работилница килим

Издавач: Едука Мак | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Работилница килим | Бр. на страни: / | Димензии: 30х22х5 | Корица: тврда

Работилница килим содржи два разбоја, две вратила со основа, шест макари со волница, две игли за провлекување, чешел. За возраст од 4 до 10 години

Цена: 370 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Едука Мак

Report an abuse for product Работилница килим

Категорија:
ИСБН: 978-608-4737-64-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Работилница килим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in