Race to the Roof

Автор: Ravensburger
Издавач: Ravensburger | Јазик: / | Година: 0
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0 | Корица: /

Со Junior Colorino децата учат за основните бои низ игра. Играва е направена специјално за деца од две години и содржи голем број на разнобојни боцкалки, a преку неа се развива кординацијата и креативноста кај најмладите.
Возраст: 2 +

Цена: 990 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Гоблин

Report an abuse for product Race to the Roof

Категорија:
ИСБН: DI07

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Race to the Roof”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in