Радосница

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 24 | Димензии: 250х290мм | Корица: тврда

Оваа Радосница Ви овозможува да собирате фотографии, да ги запишувате најзначајните моменти од најраното детство на вашето мало девојче. Прекрасните илустрации ќе ви предизвикаат задоволство секогаш кога ќе ја отворите оваа Радосница.

Цена: 265 ден

45 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Радосница

Категорија:
ИСБН: 608204222-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Радосница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in