Радосница „Добре дојде мило“

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Добре дојде мило | Бр. на страни: 24 | Димензии: / | Корица: мека

Претворете ги страниците од оваа книга драгоцена ризница на спомени! Забележете ги на едно место сите слатки, единствени, неповторливи моменти и искуства што ќе ја обележат првата година од животот со вашето дете. Со оригинални илустрации, со живи и впечатливи бои – радосницата ќе биде чувар на спомените од ова бесценето и возбудливо поглавје на кое секогаш со задоволство ќе му се навраќате.

Цена: 500 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Радосница „Добре дојде мило“

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-579-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Радосница „Добре дојде мило“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in