Рак на простата

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2003
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 94 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

Ракот на простатата се до скоро имаше многу лоша репутација. Во блиското минато, дијагнозата рак го уништуваше животот на заболените, претворајќи ги во беспомошни и безнадежни жртви. Овој фаталистички однос кон ракот, кој се уште опстојува кај некои луѓе, за среќа не е веќе „во мода“.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Рак на простата

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-320-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Рак на простата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in