Рак на простата

Publisher: КУЛТУРА | Language: Македонски | Year: 2003
Original title: / | Num. of pages: 94 | Dimensions: 0x0 | Cover: мека

Ракот на простатата се до скоро имаше многу лоша репутација. Во блиското минато, дијагнозата рак го уништуваше животот на заболените, претворајќи ги во беспомошни и безнадежни жртви. Овој фаталистички однос кон ракот, кој се уште опстојува кај некои луѓе, за среќа не е веќе „во мода“.

Price: 300 ден

4 in stock

Compare
Sold By Култура

Report an abuse for product Рак на простата

Category:
SKU: 978-9989-32-320-8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рак на простата”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in