Ракописот на Чанселор

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2007
Оригинален наслов: The Chancellor Manuscript | Бр. на страни: 494 | Димензии: 140х200 | Корица: мека

Дали Џ. Едгар Хувер умрел од природна болест или бил убиен? „Инвер Брас“, група од високоморални и високопоставени интелектуалци, гледа монструозна закана за сопствената земја во неетичката употреба на приватни досиеја исполнети со скандали од страна на Хувер. Тие одлучуваат да го отстранат тивко и без никаква трага, сè додека писателот на трилери-бестселери Питер Чанселор не налета на информации во споредба со кои неговите претходни книги личат на безопасни бајки... Роберт Ладлам е најпродаваниот писател на трилери на сите времиња, со повеќе од двесте милиони продадени примероци на неговите романи.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 400 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Ракописот на Чанселор

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-09-6

1 оценка за Ракописот на Чанселор

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in