Рандеву

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: The date | Бр. на страни: 318 | Димензии: 21 см | Корица: /

Нешто лошо ù се случи на Алисон Тејлор.

Нејзината саботна вечер почна нормално. Поради разделбата со сопругот, пријателите ја убедуваат да излезе на рандеву со друг човек. Таа е подготвена, нервозна и возбудена. Спремна е да направи чекор кон нејзината нова иднина.

До недела наутро, животот на Али е непрепознатлив. Се буди знаејќи дека нешто не е во ред. Дома е, сама, повредена и не се сеќава што ù се случило.

Уште полошо, кога ќе се погледне во огледалото, таа не го препознава ликот кој гледа во неа. Не може да ги препознае ниту роднините ниту пријателите. И не може да ја препознае личноста која се обидува да ја уништи...

Цена: 420 ден

19 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Рандеву

Категории: ,
ИСБН: 978-608-267-284-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Рандеву”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in